PU Vítkovice - Třinec 0:5 (0:1)

19.01.2014 09:30

Branky : Nieslanik 3,Kisza 2

V prvním PU jsme jeli do Vítkovice se záměrem vyzkoušet některé hráče na různých postech a utkání k tomu maximálně posloužilo.Od úvodních minut jsme byli lepším týmem a po brance Rosti Kiszy jsme zaslouženě vedli 1:0.Do poločasu si domácí vytvořili taky jednu šanci kterou ,ovšem neproměnili.Druhý poločas byl již jednoznačně v naší režii a domácím jsme vstřelili čtyři krásné branky a to se blýskl hattrickem Denis Nieslanik a podruhé se trefil rovněž Rosta Kisza.V druhém poločase jsem byl z výkonem kluků velmi spokojen,především naše přechodová fáze byla vynikající a to jsme kromě již čtyř vstřelených gólů další čtyři tutové šance zahodili. Všem klukům za kvalitní výkon musím poděkovat a především střední záložníci Petružálek M. a Cieslar J. a oba útočníci Rosta Kisza a Denis Nieslanik podali nadstandartní výkony.

Sestava : Unucka - Kolesnáč,Potůček,Tumlíř,Ryba - Cieslar V.,Cieslar J.,Petružálek M.,Paholik - Kisza,Nieslanik

Střídání hokejové : Byrtus,Sikora,Lisztwan