MU Třinec - Hranice 6:0 (2:0)

19.04.2014 10:00

Branky : 30´ (1:0) Kisza,34´ (2:0) Nieslanik,45´ (3:0) Zahaluk,49´ (4:0)Zahaluk,52´ (5:0) Konečný,62´ (6:0)Zahaluk

První poločas byl oboustranně velmi nepřesný a s výkonem hráčů jsem byl velmi nespokojen.Úvodní branku vstřelil Kisza,který dorazil Nieslanikovou střelu.Jediná  krásná akce v prvním poločase nastala minutu před poločasem,kdy utekl po pravé J.Cieslar,který našel přihrávkou Kiszu a ten míč překlepl  Nieslanikovi a ten trefil přesně do šibenice.To byl zlomový moment utkání a od této chvíle jsme na hřišti jasně kralovali a konečně předváděli kvalitní fotbal.Třetí branku připravil Piecha,který přeběhl celé hřiště,přihrál Rybovi a ten našel ve vápně Zahaluka,který s přehledem skóroval.Vzápětí přesnou přihávku M.Petružálka proměnil opět Zahaluk a bylo 4:0.Další gól nenechal na sebe dlouho čekat,to když J.Cieslar přihrál přesně Konečnému a ten angličanem zvýšil na 5:0.Hattrick završil Marek Zahaluk ,který po krásné akci J. a V. Cieslara stanovil na konečných 6:0.

Sestava : Kubik - Paholik,Potůček (52´Kolesnáč),Nieslanik(49´Konečný),Ryba - Cieslar V.,Cieslar J.,Petružálek Š.,Piecha (60´Byrtus) -Petružálek M.,Kisza (43´Zahaluk)