MU Sigma Olomouc - Třinec 5:0 (1:0)

26.04.2014 10:00

Branky : 34´ (1:0),45´ (2:0),60´ (3:0),65´ (4:0),69´ (5:0)

Na utkání se suverenní sigmou jsme se připravovali a chtěli ji čím a nejvíc potrápit,ovšem vážná zranění dvou klíčových hráčů již v prvním poločase znamenalo stop jakýmkoliv nadějím uhrát příznivý výsledek.Sigma byla celé utkání jasně lepší,ovšem první a jedinou šanci jsem si vytvořili v 15´ kdy Rosta Kisza postupoval sám na domácího brankáře,ovšem míč si dal daleko od nohy a domácí brankář situaci s přehledem vyřešil.Domácí celý poločas tlačili,ale v koncovce nebyli přesní anebo obětavá hra našeho mužstva v čele s brankářem Markem Kubikem jim nedovolila skórovatMinutu před poločasem se domácí dočkali a angličanem se dostali do vedení.Druhý poločas se obraz hry nezměnil,stále jsme pečlivě bránili a do 60´ bylo 2:0.Posledních deset minut nám již očividně docházely síly a domácí nám vstřelili další 3 branky.Kluci podali zoodpovědný disciplinovaný výkon a víc než výsledek mě mrzí zranění obou útočníků Rosta Kiszy a především Denise Nieslanika,který ještě tentýž den byl operován ze zlomenou rukou.Oběma přejeme brzké uzdravení ...

Sestava : Kubik-  Paholik,Potůček,Petružálek Š.,Piecha - Cieslar V.(66´Lisztwan)Cieslar J.,Petružálek M.,Ryba - Nieslanik (20´Konečný)Kisza(35´Kolesnáč)