MU Opava - Třinec 0:2 (0:1)

23.04.2014 14:45

Branky : 17´ (0:1) Nieslanik,65´ (0:2) Kisza

Za krásného počasí na hlavním fotbalovém stadióně  v Opavě nás čekal kvalitní soupeř. Od prvních minut se hrál otevřený zápas,který byl především fyzicky velmi náročný.Oba týmy se snažily atakovat a po zaváhání domácího brankáře šel důrazně za míčem Denis Nieslanik a vsítil vedoucí branku.V prvním pločase měli i domácí náznaky šancí,ale naše defenzíva působila kompaktně a nedovolila domácím skórovat.Druhý poločas se hrál ještě více otevřený fotbal ,což nám svědčilo a měli jsme už zápas pod kontrolou.Závěr jsme si již pohlídali a po krásné akci,kdy Dan Piecha našel ve vápně Denise Nieslanika,ten přitukl Rostovi Kiszovi a ten stanovil na konečných 2:0.Za tento výkon všem klukům děkuji,protože bylo vidět,že všichni šli až na dno svých sil a ukázali své morální vlastnosti.Jmenovitě nebudu nikoho chválit,ale celý tým mi udělal velkou radost.

Sestava - Kubik - Paholik,Potůček,Petružálek Š.,Ryba (36´ Zahaluk) -Cieslar V.(51´Konečný)Cieslar J.,Petružálek M.,Piecha - Nieslanik (66´Lisztwan)Kisza (66´´Kolesnáč)