MU Hlučín - Třinec 3:4 (2:3)

13.04.2014 10:00

Branky : 9´ (0:1) Nieslanik,19´ (1:1),20´ (2:1),26´ (2:2) Nieslanik,31´ (2:3) Petružálek Š.,40´ (3:3),48´ (3:4) Ryba

Utkání plné osobních soubojů na hranici regulérnosti rozhodla větší odhodlanost a vůle po vítězství našich kluků.V 9´ jsme se ujali vedení,když si na přesný centr  Vojty Cieslara vyskočil Denis Nieslanik a hlavou nedal brankáři šanci.Poté jsme si vybrali slabší chvilku a během dvou minut nám domácí vstřelili dvě branky.Vyrovnávácí branku vstřelil opět Denis Nieslanik,který se nejlíp orientoval ve vápně po rohu Standy Potůčka.Nejhezčí moment utkání přišel krátce před přestávkou,když kapitán mužstva Šimon Petružálek vymetl šibenici hostující branky.Po přestávce soupeř zaslouženě vyrovnal,ovšem poslední slovo v zápase si vzal Danek Ryba,který svým důrazem stanovil na konečných 4:3 pro naše mužstvo.Toto utkání mi hodně dalo i vzalo,ale svůj názor si nechám jen do kabiny.

Sestava : Kubik - Kolesnáč (42´Paholik)Potůček,Petružálek Š.,Ryba - Cieslar V.,Cieslar J.,Petružálek M.,Piecha - Nieslanik (67´Wilk),Kisza