MU Třinec - Frýdek Místek 2:2 (1:2)

05.04.2014 10:00

Branky : 8´ (0:1),20´ (0:2),24´ (1:2) Petružálek M.,66´ (2:2) Petružálek Š.

ŽK : Unucka

Proti kvalitnímu Frýdku Místku jsme nevstoupili do utkání dobře a soupeř nás dvakrát potrestal po brejkových situacích a zaslouženě vedl 2:0.Kluci ovšem nesložili zbraně  a po centru Šimona Petružálka se hlavou nemýlil Matouš Petružálek a snížil na 1:2.Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji a hrál se fotbal nahoru dolů.Svoji vůli a dobrým výkonem celého týmu jsme utkání dohráli  do zasloužené remízy,když se čtyři minuty před koncem trefil Šimon Petružálek,kterého vysunul Rosta Kisza.Všem klukům děkuji za obětavý a velmi dobrý  výkon v němž dominovali nadstandartním výkonem bratři Petružálkové.

Sestava : Unucka - Konečný,Potůček,Petružálek Š.,Ryba - Cieslar V. (57´Kolesnáč),Cieslar J.,Petružálek M.,Piecha (44´Paholik) - Nieslanik,Kisza (68´Lisztwan)