MU HFK Olomouc - Třinec 2:3 (2:0)

23.03.2014 12:30

Branky : 9´ (1:0),15´ (2:0),40´ (2:1) Petružálek M.,55´ (2:2) Petružálek M.,58´ (2:3) Piecha

ŽK : 32´Petružálek M.

V prvním MU jsme vstoupili do utkání velmi aktivně a během úvodních pěti minut vytvořili 2 šance a zejména šance Nieslanika volala po gólu.Poté se domácí osmělili a po naší nedůslednosti nás 2x potrestali a dostali se do dvoubrankového vedení.Pro naše kluky to byla studená sprcha a do konce poločasu jsme byli již bezzubí.V poločase jsme si důrazně vyříkali chyby z 1.poločasu a do druhé půle jsme vstoupili se zlepšeným pohybem a max.zjednodušenou hrou.Výsledkem této změny bylo otočení utkání,když jsme vstřelili 3 branky a za výkon ve druhém poločase si zaslouženě z Olomouce odvážíme 3 body.

Sestava : Unucka (36´Kubik) - Kolesnáč (36´Piecha),Potůček,Petružálek Š.,Ryba - Kisza (60´Lisztwan)Cieslar J.,Petružálek M.,Konečný (50´Paholik) - Nieslanik,Zahaluk